Program edukacyjny Autodesk dla szkół średnich i wyższych

Program edukacyjny Autodesk dla szkół średnich i wyższych

Bezpłatny dostęp do profesjonalnego oprogramowania do projektowania 3D dla Twojej instytucji edukacyjnej.

Projektowanie jest nieodłączną częścią naszego życia. Każdy produkt, którego używany, został zaprojektowany tak, aby spełniał określone potrzeby. Obecni uczniowie w przyszłości będą projektantami, innowatorami, inżynierami, architektami i artystami cyfrowymi.

Właśnie dlatego Autodesk zapewnia teraz kwalifikującym się instytucjom edukacyjnym bezpłatny* dostęp do zaawansowanego oprogramowania do projektowania 3D, które można pobrać w postaci elektronicznej z Centrum zasobów dydaktycznych Autodesk
i wdrożyć w salach lekcyjnych i laboratoriach.

Wystarczy zarejestrować się i pobrać sztandarowe produkty Autodesk: Autodesk® AutoCAD®, Autodesk Inventor®, Autodesk Revit® Architecture, Autodesk Alias®, Autodesk 3ds Max®, Autodesk Maya®, aby następnie wdrożyć je w klasach i laboratoriach. Oferujemy dostęp do ciekawego projektu i materiałów dydaktycznych o nazwie Digital STEAM Workshop, ponieważ korzystając z nich, razem możemy inspirować i przygotowywać uczniów do sukcesów na uczelni i w życiu zawodowym.

*Aby uzyskać więcej informacji o tym programie i sprawdzić kwalifikacje do udziału, należy przeczytać Często zadawane pytania. Posiadacze licencji edukacyjnych z Maintenance Subscription nadal będą otrzymywać wsparcie i aktualizacje zgodnie z oryginalną umową aż do czasu wygaśnięcia umowy. Od 7 października instytucje edukacyjne w Europie nie będą mogły zakupić Maintenance Subscription.
W dowolnym czasie — w okresie obowiązywania umowy Maintenance Subscription lub po jej wygaśnięciu — można zarejestrować i licencjonować oprogramowanie Autodesk za pośrednictwem Centrum zasobów dydaktycznych.

Pomóż propagować umiejętności niezbędne w XXI w. — zdolność rozwiązywania problemów, współpracę i kreatywne myślenie — dzięki dostępowi do profesjonalnego oprogramowania do projektowania 3D i innych zasobów.