Autodesk®

Nowy model dostarczania oprogramowania
edukacyjnego dla instytucji edukacyjnych
 

Często zadawane pytania (FAQ)
Europa

Od października 2014 r. Autodesk zapewnia instytucjom edukacyjnym w Europie bezpłatny* dostęp do profesjonalnych programów komputerowych i pakietów Autodesk.

W związku z tą zmianą firma Autodesk wprowadziła Centrum zasobów dydaktycznych (Autodesk Academic Resource Center), aby dostarczyć oprogramowanie i technologie Autodesk® kwalifikującym się instytucjom edukacyjnym: www.autodesk.com/academic.

To wyjątkowa okazja dla instytucji edukacyjnych, aby zyskać swobodny dostęp do oprogramowania Autodesk i pomagać nauczycielom, uczniom i studentom. Obecni uczniowie i studenci będą w przyszłości kolejnym pokoleniem projektantów, innowatorów i twórców. Autodesk zapewnia instytucjom edukacyjnym bezpłatny dostęp do oprogramowania do projektowania i aplikacji używanych przez inżynierów, projektantów i artystów, aby pomóc w wymyślaniu, projektowaniu i kreowaniu lepszego świata. Wykorzystanie profesjonalnych narzędzi do rozwiązywania realnych problemów pomaga studentom rozwijać umiejętności i stanowi wstęp do kariery w XXI w.

Autodesk jest światowym liderem w dziedzinie oprogramowania 3D używanego przez miliony profesjonalistów w branży architektonicznej, inżynieryjnej i mediach.

Dzięki licencjom edukacyjnym oprogramowanie i aplikacje Autodesk trafią w ręce uczniów, studentów, nauczycieli i instytucji edukacyjnych.

Zasoby dydaktyczne uporządkowane według dyscypliny i standardu programowego rozwijają umiejętności myślenia projektowego, rozwiązywania problemów i współpracy z innymi.

Certyfikacja w zakresie produktów Autodesk i sieć Education Expert Network pomaga potwierdzać kwalifikacje, zdobywać doświadczenie i wzbogaca CV lub wniosek o przyjęcie na studia.

Autodesk, jako lider rynku od ponad 30 lat, jest silnie związany z branżami, dla których tworzy oprogramowanie, aby inspirować sukcesy naukowe i przygotowywać absolwentów do kariery zawodowej.

Dzięki solidnym podstawom finansowym, tysiącom deweloperów oprogramowania 500 mln USD inwestowanych rocznie w rozwój i badania, Autodesk może tworzyć innowacyjne oprogramowanie
i rozwiązania, które pomagają inspirować i przygotowywać uczniów i studentów do tworzenia lepszego świata.