Bezpłatny dostęp do profesjonalnego oprogramowania do projektowania 3D dla Twojej instytucji edukacyjnej.

Obecni studenci będą w przyszłości nowym pokoleniem projektantów, innowatorów i twórców. Właśnie dlatego Autodesk — światowy lider w dziedzinie oprogramowania do inżynierii, rozrywki i projektowania 3D — pomaga przygotować ich do osiągania sukcesów na uczelni i w pracy zawodowej, oferując kwalifikującym się instytucjom edukacyjnym w Europie BEZPŁATNY dostęp do profesjonalnego oprogramowania.

Kwalifikujące się instytucje edukacyjne w Europie mogą teraz uzyskać dostęp do światowej klasy oprogramowania do projektowania 3D, używanego przez miliony profesjonalistów, i wdrożyć je w salach wykładowych i laboratoriach. Oprogramowanie można pobrać bezpośrednio w wersji elektronicznej z Centrum zasobów dydaktycznych Autodesk (http://www.autodesk.com/education/free-software/academic-resource-center).

Do pakietów oprogramowania edukacyjnego z różnych dziedzin dostępnych w Centrum należą sztandarowe produkty, takie jak Autodesk® AutoCAD®, Autodesk Inventor®, Autodesk Revit® Architecture, Autodesk Alias®, Autodesk 3ds Max® i Autodesk Maya®, a także wiele innych produktów programowych Autodesk®. Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na Często zadawane pytania.

Posiadacze licencji edukacyjnych z Maintenance Subscription nadal będą otrzymywać wsparcie i aktualizacje zgodnie z oryginalną umową aż do czasu wygaśnięcia umowy. Od 7.10.2014 instytucje edukacyjne nie będą mogły zakupić Maintenance Subscription. W dowolnym czasie — w okresie obowiązywania umowy Maintenance Subscription lub po jej wygaśnięciu — można zarejestrować i licencjonować oprogramowanie Autodesk za pośrednictwem Centrum zasobów dydaktycznych.

autocad-2015-banner-lockup-283x66

Twórz wyjątkowe projekty za pomocą programu do projektowania i tworzenia dokumentacji AutoCAD®. Przyspiesz tworzenie dokumentacji i detalowania korzystając z narzędzia zwiększającego wydajność i współdziel pracę za pomocą technologii TrustedDWG™. Połącz proces roboczy ze zintegrowanym komputerem, chmurą i rozwiązaniami mobilnymi. Wskaż wybraną platformę oprogramowania projektowego CAD w programie AutoCAD dla systemu Windows lub AutoCAD dla komputerów Mac.

Autodesk AutoCAD

 

inventor-2015-banner-lockup-269x66

Oprogramowanie CAD 3D Inventor® udostępnia łatwy w użyciu zestaw narzędzi do projektowania 3D elementów mechanicznych, tworzenia dokumentacji i symulacji produktów. Cyfrowe prototypowanie (angielski) przy użyciu oprogramowania Inventor służy do projektowania i weryfikacji produktów przed ich wytworzeniem. Dzięki temu projektanci mogą dostarczać klientom lepsze produkty, zmniejszać koszty ich opracowania i szybciej wprowadzać je na rynek.

Autodesk Inventor

 

maya-2015-banner-lockup-223x66

Maya to znakomity pakiet narzędzi przeznaczony do modelowania, symulacji, animacji i renderowania grafiki 3D, wykorzystywany do tworzenia efektów specjalnych w filmach, trójwymiarowych modeli i obiektów w grach komputerowych, a także animacji flash itp. Poza standardowymi funkcjami spotykanymi również w innych programach tego typu Maya pozwala na łatwą symulację takich obiektów i zjawisk jak ciecze, gazy, tkaniny, sierść oraz różnego typu kolizje – wgniecienia, odkształcenia i inne.

Autodesk Maya

 

revit-2015-banner-lockup-186x66

Program Revit®* do projektowania budynków służy do modelowania informacji o budynku (BIM) i umożliwia profesjonalistom z branży projektowej i budowlanej realizację wszystkich etapów — od koncepcji do budowy — w skoordynowanym i spójnym środowisku opartym na modelu. Program Revit to pojedyncza aplikacja, która zawiera funkcje projektowania architektonicznego, MEP, inżynierii budowlanej i tworzenia konstrukcji.

Autodesk Revit

 

3ds-max-2015-banner-lockup-264x66

Program 3ds Max® do modelowania 3D to kompleksowe narzędzie do modelowania, animacji, renderowania i compositingu dla twórców gier, filmów i ruchomej grafiki. Program 3ds Max®·zapewnia wydajne nowe narzędzia, zwiększoną wydajność i usprawnione procesy robocze, co zwiększa ogólną wydajność pracy ze złożonymi zasobami o wysokiej rozdzielczości.

Autodesk 3DS MAX

 

mudbox-2015-banner-lockup-281x66

Mudbox to zaawansowana aplikacja do rzeźbienia form 3D poprzez deformowanie siatki obiektu techniką przypominającą formowanie prawdziwego materiału plastycznego. Służy do tego szereg narzędzi pozwalających choćby na rozciąganie, przesuwanie i wygładzanie. Program również kolekcję bardzo zaawansowanych narzędzi takich jak asymetryczne odbijanie, czy warstwy 3D, ułatwiające modelowanie poszczególnych elementów. Główną jednak zaletą Mudboksa i przewagą nad konkurentami jest niezwykle przyjazny interfejs. Mudbox umożliwia również modelowanie naturalną techniką pędzla.

Autodesk Mudbox

 

123d-logo

Odkryj darmowe aplikacje które pozwolą Ci przejść od zdjęć, przez modelowanie do tworzenia. Aplikacje są całkowicie darmowe!

Autodesk 123D Make

Autodesk 123D Catch

Autodesk 123D Design